FILMĒŠANAS, MONTĀŽAS, FOTOGRĀFĒŠANAS un ANIMĀCIJAS apmācības

Mums patīk mācīt un mācīties!

INDIVIDUĀLĀS NODARBĪBAS
bērniem un pieaugušajiem
Individuālās radošās nodarbības ir laba iespēja ne tikai apgūt jaunas prasmes, bet arī veids kā pārstrādāt stresu, socializēties drošā vidē un izpaust sevi vērtīgā kreatīvā darbībā.
Jums ērtā laikā un dienā

Pašā Rīgas centrā vai attālināti
Tikai 20 EUR/stundā
Video filmēšanas un montāžas nodarbības
Video nozīmi savos personīgos un biznesa nolūkos vairs nevar noliegt. Mēs palīdzēsim apgūt gan tehnisko daļu, gan saturisko. Tas noderēs arī, ja vēlāties filmēt savu blogu - pareizais apgaismojums, kompozīcija un skaņa ir svarīgi, lai jūsu ziņa tiktu pareizi uztverta. Mēs palīdzēsim!
Vairāk
Fotografēšanas nodarbības
Fotografēšana ir labs veids kā komunicēt ar pasauli ar bilžu starpniecību. Nav svarīgi ko jūs fotografējiet - produktus pārdošanai vai ģimeni uz telefona. Mūsu nodarbībās mēs pētām visus aspektus - no tehniskiem pamatiem un fotogrāfijas vēstures līdz radošās domāšanas attīstībai. Kameras iestatījumi, kompozīcija, gaisma, krāsa un forma ir tikai neliela daļa no instrumentiem, ar kuru palīdzību mēs veidojam savas bildes ikdienā - ar telefonu vai kameru.
Vairāk
Animācijas veidošanas nodarbības
Vai jums patīk zīmēt? Varbūt interesējaties par videospēļu vai mājaslapu dizainu? Mūsu animācijas nodarbības palīdzēs jums spert pirmos soļus ceļā uz jaunu profesiju vai sniegs atbalstu savu radošo iemaņu attīstībā. Stop motion vai zīmētā uz planšetes - mūsu pasniedzēji prot visu un dos iespēju arī jums izmēģināt un izvēlēties.
Vairāk
JŪSU BIZNESAM
Video un animācija Jūsu biznesa dažādiem mērķiem - prezentācijas klientiem, promo video, reklāmu, blogu, pasākumu ierakstīšana vai pārraide tiešsaistē.

КАЛЕНДАРЬ на ЛЕТО 2020

Dāvanu kartes ir gatavas!
Uzdāviniet attīstību!
Mūsu komanda
Katja Ļevikina
MOVIE-studijas vadītāja un pasniedzēja

Izglītība: Maģistra grāds mākslā (RISEBA), Sociālo zinātņu bakalaurs (LU SZF Komunikācijas programma). Aleksandra Mitta scenāriju rakstīšanas kursi,
profileschool.ru kursi (rediģēšana un skaņas apstrāde).
Bērnu nometņu vadītāja sertifikāts Nr.116-00275.
"Absolvēju Audiovizuālās mediju mākslas fakultāti, nometnē kopā ar bērniem izveidoju pirmo multeni. Tā bija par papagaili un kaķi, un sanāca labi. Jautājums, ar ko es īsti aizrāvos pēc darba pabeigšanas, ir – kā skaidrot kinomākslu bērniem, kādu spēli spēlēt, lai mazie mākslinieki uzzinātu, kādi instrumenti ir viņu rīcībā radošo ideju izpausmei?"

KONTAKTI:
tel. 26781215
e-pasts: y.lavrentyeva@gmail.com
Eleonora Stabiņa
Animācijas un Īsfilmu kursa pasniedzēja

Izglītība: Audiovizuālo mediju māksla (RISEBA), Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, Mūzikas skola
"Esmu cilvēks, kas dievina redzēt skaistus kadrus un baudīt kino gaisotni. Savu dzīvi dzīvoju kā brīnumainu filmu. Vēlos darboties ar bērniem šajā, man tik ļoti saistošajā darbā. Gribu, lai bērni atnākot uz nodarbībām jūt prieku, ko es viņiem sniedzu darot kopīgu darbu. Vēlos, lai viņi saprot, ka arī grūtas un sarežģītas lietas var radīt prieku, ja tās tiek mācītas vienkāršā un viņiem saprotamā veidā."

KONTAKTI:
tel. 26413228
e-pasts: e.stabina@gmail.com
Deniels Kuļko
Īsfilmu, Montāžas un Videobloga kursu pasniedzējs

Izglītība: Audiovizuālo mediju mākslas nodaļa, RISEBA
Īsfilmu režisors, aktieris un scenāriju autors.

"Interese radīt savus stāstus, filmēt video un kino, bija manī jau no mazotnes. Skatītāju izbrīna, smiekli un pārdzīvojumi vienmēr bija mana galvenā motivācijas šo darbu radīšanā. Mūsdienās, kad gandrīz katram ir telefons ar kameru, ikvienam paveras iespēja veidot savas filmiņas. Ceru nodot jaunajiem degsmes pilnajiem mācekļiem gadiem uzkrātās zināšanas un gudrības, lai šīs filmas būtu vēl skaistākas, interesantākas un foršākas."

KONTAKTI:
tel. 27855504
e-pasts: denielskulko@gmail.com

Mūsu mācekļu darbi
THE FEAR
VECĀS MUIŽAS STĀSTS
BOX, BOX..
PLASTILĪNA VECIS

Mūsu studija vai kā mēs strādājam

Piesakieties INDIVIDUĀLAJĀM NODARBĪBĀM filmēšanā, montāžā, fotografēšanā un animācijā!
Aizpildiet pieteikuma formu,
lai pieteiktos nodarbībai, nometnei vai kursam
Veids
Nodarbības/nometnes/kursa nosaukums
Nodarbību valoda
Kam domātas nodarbības
Mēs neizpaužam jūsu datus trešām personām
Kur mēs atrodamies?
Tālrunis: +371 26781215
E-pasts: moviestudija@gmail.com
Adrese: Kr.Barona ielā 78a, Rīgā
Close
Uzrakstiet mums
WhatsApp
Messenger
Mail
Phone
Made on
Tilda