INDIVIDUĀLĀS NODARBĪBAS
bērniem un pieaugušajiem
Individuālās radošās nodarbības ir laba iespēja ne tikai apgūt jaunas prasmes, bet arī veids kā pārstrādāt stresu, socializēties drošā vidē un izpaust sevi vērtīgā kreatīvā darbībā.


Jums ērtā laikā
vai ON-LINE
Pašā Rīgas centrā
Tikai 20 EUR/stundā
Video filmēšanas nodarbības
Video nozīmi savos personīgos un biznesa nolūkos vairs nevar noliegt. Mēs palīdzēsim apgūt gan tehnisko daļu, gan saturisko. Tas noderēs arī, ja vēlāties filmēt savu blogu - pareizais apgaismojums, kompozīcija un skaņa ir svarīgi, lai jūsu ziņa tiktu pareizi uztverta. Mēs palīdzēsim!
Vairāk
Fotografēšanas nodarbības
Fotografēšana ir labs veids kā komunicēt ar pasauli ar bilžu starpniecību. Nav svarīgi ko jūs fotografējiet - produktus pārdošanai vai ģimeni uz telefona. Mūsu nodarbībās mēs pētām visus aspektus - no tehniskiem pamatiem un fotogrāfijas vēstures līdz radošās domāšanas attīstībai. Kameras iestatījumi, kompozīcija, gaisma, krāsa un forma ir tikai neliela daļa no instrumentiem, ar kuru palīdzību mēs veidojam savas bildes ikdienā - ar telefonu vai kameru.
Vairāk
Animācijas veidošanas nodarbības
Vai jums patīk zīmēt? Varbūt interesējaties par videospēļu vai mājaslapu dizainu? Mūsu animācijas nodarbības palīdzēs jums spert pirmos soļus ceļā uz jaunu profesiju vai sniegs atbalstu savu radošo iemaņu attīstībā. Stop motion vai zīmētā uz planšetes - mūsu pasniedzēji prot visu un dos iespēju arī jums izmēģināt un izvēlēties.
Vairāk
Gribi vairāk? Sakombinē jebkuras VIZUĀLĀ SATURA veidošanas jomas tēmas
Atnākot uz mūsu studiju, bieži vien cilvēkiem jau ir noteikts uzdevums – iemācīties izgriezt kadrus no zaļā fona, veidot "motion graphics" (animētais teksts un logotipi), iesaistīt animāciju savos video, infografikās, lai izmantotu savā darbā, blogā vai uzņēmuma mājaslapā.
Pieteikties
Par mums
MOVIE-studija ir bērnu un jauniešu radoša studija. Mēs jau vairāk par 7 gadiem mācām filmēt, fotografēt un animēt nometnēs, darbnīcās un kursos. Mūsu pasniedzēji ir jauni aktīvi praktizējoši profesionāļi, ar daudziem no kuriem mēs jau vairākus gadus sadarbojamies un augam kopā. Mēs uzskatām, ka ir svarīgi ne tikai stāstīt un rādīt, bet arī ļaut nodarbību dalībniekiem pašiem darīt un veidot savu pieredzi mācību priekšmetā. Mēs lepojamies, ka visi mūsu kursu galadarbi ir pašu dalībnieku filmēti, sacerēti, samontēti, uzzīmēti, nofotografēti.
Kāpēc tieši mūsu individuālās nodarbības?
1
Prakse
Mēs esam par to, lai jūs varētu apgūtās teorētiskās zināšanas pielietot praksē uzreiz.
2
Pasniedzēji
Mūsu pasniedzēji ir jauni, bet pieredzējuši profesionāļi, kas prot pastāstīt par visgarlaicīgākām lietām interesanti.
3
Drošība
Mēs jau vairākus gadus organizējam bērnu nometnes un ieverojam visus drošības un higiēnas noteikumus.
4
Dažādība
Mūsu nodarbības sastāv no vairākām daļām - gan teorētiskās, gan praktiskas, gan radošas. Šādi nekad nav garlaicīgi un attīstība ir daudzpusīga.
5
Pieredze
Septiņu gadu pastāvēšanas laikā mēs esam izveidojuši 5 dažādus kursus divās valodās, organizējuši ap 50 nometnēm un mūsu kopējais dalībnieku skaits pārsniedz 300 cilvēkus.
6
Komunikācija
Mēs vienmēr esam strādājuši nelielās grupās no 6-10 cilvēkiem, tāpēc mūsu mācību programmas ir ideāli piemērotas arī individuālajām nodarbībām.
Aizpildiet pieteikuma formu, lai pieteiktos uz iepazīšanās nodarbību tikai par 20 EUR/stundā
Nodarbības veids
Mēs neizpaužam jūsu datus trešām personām
KONTAKTI
Tālrunis: +371 26781215
E-pasts: moviestudija@gmail.com
Adrese: Krišjāņa Barona 78a, Rīga
Made on
Tilda