Rakstīšanas
nometne
Izmēģinām sevi kā literatūras autori, veidojam pasaules, fantazējam, lai radītu ar vārdiem un tēliem savu oriģinālu stāstījumu.

ZIEMAS BRĪVLAIKĀ
26. - 30. decembrī vai 2. - 6. janvārī
10:00-15:00
Miera 19
250 EUR 225 EUR (līdz 12.decembrim)
NOMETNES PROGRAMMA
10:00 -15:00
1.diena
1.diena

Iepazīšanās. Ko katrs gribētu šeit darīt, mācīties? Par ko lasa, un par ko raksta? Lasījumi un klausītāju jautājumi autoriem. Kas ir autors un kā un kad sevi uztvert kā autoru, kas ir radošais darbs, radošais process un autortiesības. Vingrinājumi radošās domāšanas attīstībai. Pirmie teksti.
2.diena
2.diena
Ar ko sākt, ar ko turpināt un ar ko to visu pabeigt? Radošā teksta sturktūra vai teksts ir vērtīgs arī bez tās? Teksta veidi, žanri un funkcija. Vingrinājumi radošā procesa palaišanai un radošās brīvības attīstībai. Teksti, lasījumi, žanru analīze.
3.diena
3.diena
Literārais raksturs un tēls. Mācāmies vērot un aprakstīt, skatāmies uz cilvēkiem un klausāmies sarunas, lai pēc tam atveidotu. Lasām cilvēku un priekšmetu aprakstus, papildinām tēlus. Paņemieni literatūrā, kā parādīt, kas noticis, neaprakstot darbības.
4.diena
4.diena
Fantāziju pasaule. Kā rakstīt par to, kas nav bijis un par ko nezini, bet ko var izdomāt. Fantastikas žanrs un tā spēks. Fantastiskās pasaules un tās likumu un loģikas veidošana. Teksti un lasījumi.
5.diena
5.diena
Varoņa emocijas un lasītāja emocijas, noskaņas veidošana. Pašu autoru tekstu atlase un atļauja rediģēt un publicēt. Nometnes noslēgšana, novēlējumi un uzmundrinājums nākotnes plāniem.
Mūsu mācekļu intervijas:
pieteikties?
1
Atstājiet pieprasījumu
Lai atstātu pieprasījumu, lapas apakšā ir jāaizpilda veidlapa.
PIETEIKTIES
2
Pārbaudiet e-pastu
Uz jūsu e-pastu tiks nosūtīts reģistrācijas instrukcijas ar saiti uz anketu (lūdzam pārbaudīt arī mēstuli)
3
Aizpildiet anketu, līgumu un veiciet apmaksu
No anketas paņemsim rekvizītus un nosūtīsim rēķinu uz norādīto e-pastu, Jūs dosiet ziņu, kādā veidā gribat parakstīt līgumu
(lūdzam pārbaudīt arī mēstuli)
Vai ir kas vēl?
Nāciet uz mūsu ANIMĀCIJAS KURSU! Mēs piedāvājam Jums ērtu formātu - grupu nodarbības vai individuālās, klātienē vai attālināti, kā arī plašu tēmu klāstu!
Mūsu mācekļu darbi
VASARAS NOMETNES 2024
2024. gada vasarā
2024.gada vasarā
.
Reģistrējieties nometnei
Kur: Miera ielā 19
Kad: 2023. gada 26.-30.decembrī
ZIEMAS BRĪVLAIKĀ
Laiks: no 10:00 līdz 15:00
Nometnes cena: 250 EUR 225 EUR (līdz 12.decembrim)
Kurš datums ir ērtāks Jums?
Made on
Tilda