Teātra nometne
Iedziļināsimies teātra mākslā un izveidosim savu nelielu priekšnesumu kā režisori - no domas, ko gribam paust skatītājiem līdz skatuves noformējumam.

VASARAS BRĪVLAIKĀ

10:00-15:00
Kr.Barona 130
250 EUR
Teātra nometne, lai:
Mūsu plāni īsumā
IZDOMĀT

Precīzāk - meklēt! Meklēt kopējo tēmu, kas mūs uzrunā, meklēt formu un mākslas tēlu izteikšanai, meklēt veidus un rīkus, lai būt saprotamiem, meklēt un atrast.
BŪT UZ SKATUVES
Šī nav vienkārša lieta, it īpaši, ja nav pieradumu. Ķermenis un balss neklausa, gribas aizbēgt un paslēpties. Mums ir zināmi vairāki labi vingrinājumi, no kuriem sākt!
NOFORMĒT
Mums būs nepieciešams izveidot jaunu realitāti, izmantosim visu, ko atradīsim - materiālu, kartona, krāsu, gaismu.
IEDVESMOTIES
Mēs aplūkosim daudzus piemērus ierakstos un uzzināsim, ka teātrim var būt dažādi veidi. Pabeidzot vienu darbu, mēs iedvesmojamies nākamajam!
DOMĀT

Tas tāpēc, ka nav nepieciešams neko darīt, nepārdomājot to.
SATIKT DRAUGUS

Šis taču ir nometne! Mūsu izpratnē nav nekā labāka par to, ka interesanta darba procesā iepazīstam cilvēkus, kas ir vairāk interesanti par šo interesanto darbu.
NOMETNES PROGRAMMA
10:00 -15:00
1.diena
1.diena
Iepazīšanās, sarunas par to, kā veidojas izrāde, kāpēc vispār kādam ir vajadzība rādīt un kādam skatīties, pirmās idejas - par ko gribas runāt ar skatītāju.
2.diena
2.diena
Teātra mākslas formas, teātra veidi un žanri, mūsdienu teātris un auditorija. Mākslas valoda, kā mēs radoši izpaužamies. Savienojam ideju ar formu.
3.diena
3.diena
Tēls. Kas ir tēls mākslā, vai jebkurš, kas piedalās ir tēls. Izvēlamies tēlu, lai paustu domu caur izvēlēto formu. Sastādam praktisko plānu, lai īstenotu iecerēto - lomas, laiks, vieta, telpa, rekvizītu saraksts.
4.diena
4.diena
Liekam visu kopā un skatāmies, kas sanācis. Papildinām, korektējam, mēģinām savādāk, skatāmies, kā dzimst mūsu performance. Maināmies lomām, viens ir autors, cits skatītājs un otrādi.
5.diena
5.diena
Radošais process, strādājam pie tā, lai katra kopīgi izvēlēta ideja tiktu īstenota un piedod tēliem faktūru, rādām, apspriežam, noslēdzam nometni.

Ko iegūst bērns pēc teātra nometnes?

 • Aktiermeistarības vingrinājumi
  Tie ir ļoti dažādi un attīsta ļoti nepieciešamās, bet neparastas prasmes - elpošanu, ķermeņa un emociju kontroli, balsi, vērīgumu un uzmanību.
 • Zināšanas
  Bērni neuzstāsies ar izrādi no kādas lugas fragmenta, bet gan paši izveidos teātra izrādi. Mēs domāsim par to, kāpēc vispār kādam vajag teātra mākslu.
 • Darbs pie radošā projekta
  Radošā plūsma - tas ir lieliski, bet lai kaut kas no mūsu idejām materializētos telpā, nepieciešami plānošana, grafiks, saraksts, uzdevumu izpilde un atbildība. Mēs mācīsimies arī šīs lietas.
 • Izrāde
  Nometnē dalībnieki izveidos nelielu izrādi. Iespējams, ka ne visi vēlēsies iziet uz skatuves, bet visi piedalīsies izrādes īstenošanā. Radošās maģijas būtība ir novērot, kā tas, kas nesen bija tikai galvā, piedzimst uz skatuves.
 • Draugi
  Kopā ar līdzīgi domājošu cilvēku grupu tai tiek garantēta ne tikai daudz pozitīvu iespaidu, bet arī jauni draugi nākamajiem gadiem.
 • Iedvesma turpmākai darbībai
  Izjūtīs radošās izpausmes piedzīvojumu un iedvesmosies savu ideju īstenošanai.
pieteikties?
1
Atstājiet pieprasījumu
Lai atstātu pieprasījumu, lapas apakšā ir jāaizpilda veidlapa.
PIETEIKTIES
2
Pārbaudiet e-pastu
Uz jūsu e-pastu tiks nosūtīts reģistrācijas instrukcijas ar saiti uz anketu (lūdzam pārbaudīt arī mēstuli)
3
Aizpildiet anketu, līgumu un veiciet apmaksu
No anketas paņemsim rekvizītus un nosūtīsim rēķinu uz norādīto e-pastu, Jūs dosiet ziņu, kādā veidā gribat parakstīt līgumu
(lūdzam pārbaudīt arī mēstuli)
Vai ir kas vēl?
Nāciet uz mūsu ANIMĀCIJAS KURSU! Mēs piedāvājam Jums ērtu formātu - grupu nodarbības vai individuālās, klātienē vai attālināti, kā arī plašu tēmu klāstu!
VASARAS NOMETNES 2024
2024. gada vasarā
2024.gada vasarā
VECĀS MUIŽAS STĀSTS
THE STRANGER
.
Reģistrējieties nometnei
Kur: Kr. Barona ielā 130
Kad: 2024.gada VASARAS BRĪVLAIKĀ
Laiks: no 10:00 līdz 15:00
Nometnes cena: 250 EUR
Made on
Tilda